Wnętrze HPL Gentas

Wnętrze HPL Gentas

Przy projektowaniu pokoju, projektanci i architekci chcą uzyskać jednolitą koncepcję budynku, w tym przypadku, płyta HPL (HPL plastik, HPL plyty) to uniwersalny materiał do stosowania w wewnętrznych pomieszczeniach każdej klasie. Przekazując główne cechy kompaktowego plastiku, plusem jest to, że nie trzeba już robić prac przygotowawczych do ścian. Płyty HPL Gentas zamontowane na profilu aluminiowym, który z kolei jest zamocowany bezpośrednio do ściany. Pomiędzy piecem można ustawić dalszą izolację lub materiał dźwiękoszczelny.

Panelami HPL Gentaş (Gentasz) odpornymi na ścieranie i szeroką gamę kolorów , można rozwiązać każdy problem. I jako niezaprzeczalną zaletą jest to, że plastik może zginać, wykonać perforację, frezować, poddać szczegółom wszelkich kształtów geometrycznych.

Na tym materiale – idealny do kopiowania ścian, wnęk, kolumn, podszywania sufitu, parapetów i na zewnątrz windy Shah Grupy w połączeniu z innymi rozwiązaniami z GENFASAD – kabiny WC, meble – dostaniesz najlepszy wynik. Niezawodny powierzchnią materiału, która nie emituje szkodliwych substancji, przyjazne dla środowiska i łączenia klasy materiałów trudnopalnych. W tym samym czasie na wilgoć materiału w obszarach o dużej wilgotności pozwoli Ci zaoszczędzić bólu głowy, jak chronić ściany.